Reklama

REGIONWIADOMOŚCI

„Razem dla żubra”. Konkurs dla szkół z regionu

Reklama

Tytuł „Opiekuna Stada Żubrów w Nadleśnictwie Dwukoły”, książki przyrodnicze oraz wizyta w pokazowej zagrodzie żubrów w Krajewie. To nagrody, które można zdobyć w konkursie pn. „Razem dla żubra” organizowanym przez Nadleśnictwo Dwukoły.

Pierwsi lokatorzy w pokazowej zagrodzie żubra w Krajewie zamieszkają już od października. Nadleśnictwo Dwukoły chce ich godnie przyjąć, dlatego zaprasza wszystkie szkoły z regionu do wzięcia udziału w konkursie.

Zadaniem jest zebranie przez placówkę jak największej ilości żubrzych przysmaków, czyli żołędzi i kasztanów. Konkurs trwa do 20 października. Do tego czasu nasiona należy dostarczyć do siedziby nadleśnictwa. Zwycięzcy zostaną zaproszeni do pokazowej zagrody żubrów w Krajewie jako jedni z pierwszych gości. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają książki przyrodnicze dla bibliotek w swoich szkołach. Wszyscy uczestnicy konkursu zdobędą tytuł „Opiekuna Stada Żubrów w Nadleśnictwie Dwukoły”.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa do pobrania TUTAJ.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: