Reklama

MŁAWSKINA SYGNALETEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Śmierć Jakuba Pietrusia. Są wyniki sekcji oraz przeprowadzono pierwsze przesłuchania

Reklama

Są wstępne wyniki śledztwa w sprawie śmierci Jakuba Pietrusia z Konopek. Płocka prokuratura zapoznała się z wynikiem sekcji zwłok. Przesłuchani zostali również świadkowie.

Przypomnijmy. Poszukiwania 23-latka rozpoczęły się 1 stycznia. Mężczyzna nie dotarł do domu po sylwestrowej imprezie. 3 stycznia zwłoki Jakuba Pietrusia znaleziono kilometr od miejsca zabawy.

Dotychczasowe wyniki nie wskazują na udział w śmierci osób trzecich – mówi rzecznik płockiej prokuratury Iwona Śmigielska-Kowalska.

 

Od chwili znalezienia ciała przeprowadzono szereg czynności śledczych.

 

Wstępna kwalifikacja zdarzenia nie uległa zmianie, postępowanie prowadzone jest w dalszym ciągu w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci.

Prokuratura sprawdza kolejne dowody oraz czeka na wyniki toksykologiczne, które pozwolą ocenić, czy mężczyzna był pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Wyniki badań będą znane za około 2 tygodnie.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: