Reklama

NA SYGNALETEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Ktokolwiek widział! Trwają poszukiwania 23-letniego Jakuba z Konopek

Reklama

Policja, straż oraz ochotnicy poszukują 23-letniego Jakuba Pietrusia. Mężczyzna zaginął w sylwestrową noc. Około 4 w nocy wyszedł z domu znajomych w Stupsku. Miał iść w kierunku Konopek. Od tej pory ślad po nim zaginął.

Trwają poszukiwania. policja apeluje o pomoc do mieszkańców Stupska, Konopek i okolicznych miejscowości o pomoc. Policja prosi o rozejrzenie się w pobliżu swoich posiadłości, przeszukanie stodół, budynków gospodarczych, pustostanów.

Komunikat KPP Mława:

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mławie poszukują zaginionego w noc sylwestrową Jakuba, który wyszedł z domu ok godz. 4 w miejscowości Stupsk w powiecie mławskim i szedł do miejscowości Konopki. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Jakub Pietruś lat 23 zamieszkały Konopki.

Rysopis zaginionego:

Wzrost 193 cm, bardzo szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru blond, odstające uszy, bardzo uwydatnione usta. Ubrany był w kurtkę skórzaną koloru brązowego, sweter koloru granatowego, niebieskie dżinsowe spodnie, buty skórzane koloru brązowego.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszę kierować do KPP w Mławie osobiście lub telefonicznie pod numer telefonu 47 703 62 00

 

 

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: