Reklama

REKLAMA

Dlaczego warto reklamować się w Radiu 7?

– Jesteśmy najchętniej słuchaną lokalną rozgłośnią na północnym Mazowszu i Działdowszczyźnie – zobacz wyniki słuchalności.

– Docieramy do mieszkańców powiatów mławskiego, ciechanowskiego, żuromińskiego i działdowskiego. Słychać nas również w Sierpcu, Nidzicy, Przasnyszu i Płońsku. (pobierz mapę zasięgu).

– Program adresujemy do dojrzałych, niezależnych finansowo słuchaczy w wieku 30+.

– Muzyka Radia 7 jest odbierana entuzjastycznie, przywołuje pozytywne wspomnienia i nie można jej znaleźć w żadnej innej stacji.

– Umilamy życie codzienne: w domu, w pracy, na działce, w samochodzie.

– Na bieżąco informujemy o najważniejszych wydarzeniach lokalnych i regionalnych.

– Tworzymy radio interaktywne, budując bliską więź z odbiorcą. Dzięki temu nasza marka jest silnie rozpoznawalna, a wraz z nią Twoje produkty i usługi.Którą formą reklamy jesteś zainteresowany?


Dział promocji i reklamy Radia 7
czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00.

Zlecenia reklam przyjmujemy wyłącznie drogą telefoniczną i mailową.

Telefon: 23 689 18 88 wew. 11
E-mail: reklama@radio7.pl

Przedstawiciel handlowy:

  • Barbara Ploch, tel. 792 104 104

W związku z nowelizacją ustawy o ochronie zwierząt z dnia 21 sierpnia 1997 r., zgodnie z którą wykroczeniem jest zarówno sprzedawanie, jak i kupowanie zwierząt domowych poza zarejestrowanymi hodowlami, informujemy, że ogłoszenia dotyczące handlu zwierzętami domowymi, tj. psami, kotami nie będą przyjmowane przez Radio 7. Nielegalny handel zwierzętami grozi odpowiedzialnością karną.

Back to top button
Skip to content