Reklama

MŁAWSKITEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Inwestycyjny bubel w Mławie. Sypie się plac przy „handlowcu”

Reklama

Ponad 3,5 mln złotych Mława wydała na rewitalizację Placu 3 Maja otaczającego „handlowiec”. Plac został odnowiony w oparciu o koncepcję architektoniczną wybraną w otwartym konkursie. Problem w tym, że inwestycja zaczęła się „sypać” jeszcze w czasie trwania okresu gwarancyjnego.

Plac przy „handlowcu” przeszedł kompleksową rewitalizację 5 lat temu. Przebudowano w tym obszarze kanalizację deszczową, sanitarną i wodociągową, wybudowano fontannę i elementy małej architektury. Do tego nowe oświetlenie, zieleń, drogi wewnętrzne i miejsca postojowe. Niestety po dość krótkim czasie użytkowania okazało się, że płyty pękają, a fontanna przecieka i woda rozlewa się po całym placu.

Ta inwestycja nie spełnia oczekiwań ani mieszkańców, ani obecnych władz miasta – zaznacza zastępca burmistrza Mławy Marcin Burchacki.

 

To jednak tylko doraźne rozwiązanie – dodaje Marcin Burchacki.

 

Jeszcze nie zapadła decyzja odnośnie rodzaju nawierzchni, która zastąpi istniejące płyty na Placu 3 Maja. Fontanna ma być uszczelniana w najbliższych dniach.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: