Reklama

REGIONWIADOMOŚCI

Protest rolników w piątek. Będą utrudnienia w ruchu

Reklama

Utrudnienia w ruchu. Ma to związek z planowanym na piątek protestem rolników.

Mieszkańcy naszego regionu muszą być przygotowani na ciągniki i maszyny rolnicze na drogach. Protest rolników rozpocznie się o godz. 10:00 i w niektórych miejscowościach potrwa do 18:00.

Ciechanowska policja zachęca do szukania alternatywnych tras oraz unikania podróży, gdy nie jest to konieczne – mówi asp. Magda Zarembska.

 

Na terenie powiatu mławskiego protest ma się rozpocząć na placu targowym w Konopkach. Następnie rolnicy planują przejazd drogą Trzcianka-Mława. W Mławie poruszać się będą od Ronda Wolności w kierunku centrum, ulicami: Powstańców Styczniowych, Sienkiewicza, Lelewela i Warszawską. Następnie powrócą na plac targowy w Konopkach.

Utrudnienia wystąpią również na drogach krajowych od Czerwińska nad Wisłą do Wyszogrodu, od Ilinka do Dzierzążni, od Stropkowa w gminie Zawidz do Sierpca oraz na drodze od Siedlina do Przyborowic.

Piątkowe protesty rolników zaplanowano na drogach całego kraju, dlatego warto to wziąć pod uwagę, planując wyjazd. W razie potrzeby policja będzie organizowała objazdy.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: