Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Ciechanowie po remoncie. Odbyło się oficjalne otwarcie

Reklama

Uroczyste przecięcie wstęgi, poświęcenie budynku przez wojskowego kapelana i przemówienia okolicznościowe. Tak wyglądała uroczystość otwarcia wyremontowanego Wojskowego Centrum Rekrutacji w Ciechanowie.

Remont zabytkowego budynku trwał ponad dwa lata. Przez ten czas Wojskowa Komenda Uzupełnień, a po zmianie nazwy Wojskowe Centrum Rekrutacji, stacjonowało w ciechanowskich koszarach przy ul. Wojska Polskiego. W czwartek wyremontowana siedziba WCR przy ul. Orylskiej została oficjalnie otwarta.

W uroczystościach uczestniczył były komendant ppłk rez. Krzysztof Futyma, który w rozmowie z Radiem 7 nie krył radości z faktu, że budynek wygląda zupełnie inaczej.

 

Szef Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji gen. Mirosław Bryś podkreśla, że ten remont wpisuje się w zmiany, które zachodzą w infrastrukturze Wojskowych Centrów Rekrutacji.

 

Teraz przed Wojskowym Centrum Rekrutacji w Ciechanowie kolejne wyzwania – mówi szef placówki ppłk Artur Łęcki.

 

Otwarciu obiektu towarzyszyła wystawa przedstawiająca poszczególne etapy remontu. Galerię zdjęć z wydarzenia można obejrzeć na Facebooku Radia 7.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: