Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Wiśniowa w Ciechanowie po remoncie. O inwestycję wnioskowali mieszkańcy

Reklama

Kolejna ulica na osiedlu „Kwiatowym” w Ciechanowie została wyremontowana. Ul. Wiśniowa zyskała nową nawierzchnię, odwodnienie i oświetlenie. Prace trwały nieco ponad pół roku.

W ramach inwestycji została wybudowana nowa nawierzchnia z kostki betonowej, sieć kanalizacji deszczowej i zjazdy do posesji przyległych do drogi. Powstało też nowe, energooszczędne oświetlenie.

O remont tej ulicy wnioskowali mieszkańcy podczas spotkań osiedlowych z prezydentem. Modernizacja ul. Wiśniowej to kontynuacja prac związanych z rozwojem infrastruktury na osiedlu „Kwiatowe”. W poprzednich latach w tej części miasta przebudowano ul.: Wesołą, Dębową, Różaną i Kwiatową.

Remont kosztował 3 mln zł. Ratusz pozyskał na realizację zadania dofinansowanie ze środków samorządu Mazowsza. 3,5 mln zł, które zasiliły budżet miasta, umożliwiły również przebudowanie ul. Wiklinowej na osiedlu „Bloki” oraz wykonanie remontu fragmentu ul. Malinowej na osiedlu „Słonecznym”. Tu prace zakończą się w połowie tego roku.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: