Reklama

MŁAWSKITEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Ruszają kontrole szamb w Mławie. Trzeba udokumentować odbiór nieczystości

Reklama

Właściciele nieruchomości w Mławie, które nie są podłączone do miejskiej kanalizacji, mogą się w najbliższym czasie spodziewać wezwania do ratusza. Rozpoczęły się kontrole przydomowych szamb.

Zgodnie z przepisami, właściciel nieruchomości nie podłączonej do sieci kanalizacji sanitarnej jest zobowiązany udokumentować fakt pozbywania się nieczystości ciekłych w formie umowy zawartej z przedsiębiorcą uprawnionym do świadczenia takich usług. Podczas kontroli trzeba będzie również okazać dowody uiszczania opłat za te usługi. Właściciele nieruchomości będą wzywani do stawienia się w urzędzie w celu dostarczenia dokumentów przewidzianych ustawą.

Ratusz zwraca się z prośbą do właścicieli nieruchomości o przygotowanie dokumentów do kontroli, a tych, którzy umów na opróżnianie szamba zawartych na piśmie jeszcze nie posiadają, prosi o jak najszybsze ich zawarcie. Poniżej zamieszczamy wykaz podmiotów uprawnionych, z którymi można zawrzeć umowę na opróżnianie szamba lub osadnika.

Wykaz podmiotów uprawnionych do opróżniania szamb

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: