SPORTWIADOMOŚCIŻUROMIŃSKI

Podium sióstr Aniszewskich. Bliźniaczki z Żuromina srebrne w Puszczykowie

Drugie miejsce sióstr Aniszewskich w ogólnopolskich zawodach. Tenisistki ziemne z Żuromina zdobyły srebrny medal w turnieju Angie Kerber Academy w Puszczykowie k. Poznania.

Julia i Alicja przegrały w finale z parą z Koszalina i Gdańska 1:6, 2:6. Jak informuje ojciec żurominianek Tomasz Aniszewski, ta para jest na razie poza zasięgiem bliźniaczek z Żuromina.

Siostry stoczyły bardzo zacięte pojedynki, by dostać się do finału. W ćwierćfinale pokonały parę z Tarnowa Podgórnego i Warszawy 2:6, 6:4, 10:5. W półfinale z kolei były lepsze od dziewcząt z Kalisza i Łodzi, wygrywając 2:6, 7:6, 13:11.

Następny turniej nasze zawodniczki rozegrają 28 stycznia w Sobocie k. Poznania.