Reklama

CIECHANOWSKITEMAT DNIAUMWMWIADOMOŚCI

Egzaminator pogromca z Ciechanowa. Zdaje u niego zaledwie 3% kursantów

Reklama

Na prawo jazdy kat. B w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Ciechanowie zdaje średnio 30-40% kursantów. Chyba, że mają pecha i trafią do Krzysztofa P., który oblewa 97% kandydatów na kierowców. Nie ma możliwości wyboru egzaminatora, są przydzielani losowo.

Rażąco niską zdawalność u jednego z ciechanowskich egzaminatorów wykazała kontrola z Urzędu Marszałkowskiego.

WORDy na Mazowszu są kontrolowane dwa razy w roku – wyjaśnia rzecznik Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Marta Milewska.

 

W styczniu egzamin na prawo jazdy u Krzysztofa P. zdało 6,19% kursantów. W lutym 3,19%, a w marcu – 3,49%. Tymczasem średnia zdawalność w ciechanowskim WORDzie wynosiła: w styczniu – 35,18%, w lutym – 31,48%, w marcu – 32,43%.

Na tego egzaminatora skarżą się moi kursanci – mówi w rozmowie z Radiem 7 jeden z instruktorów nauki jazdy, który chce pozostać anonimowy.

 

Po przeprowadzonej kontroli pracownicy urzędu marszałkowskiego zostawili pisemne zalecenia pokontrolne dotyczące sposobu egzaminowania przez tego egzaminatora. Wdrażamy te zalecenia – zapewnia dyrektor ciechanowskiego WORDu Cezary Chodkowski.

 

Kolejna kontrola w ciechanowskim WORDzie zostanie przeprowadzona za pół roku. Służby marszałka zapowiadają przeprowadzenie analizy zdawalności ze szczególnym uwzględnieniem wszelkich odchyleń od średniej.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Jeden komentarz

  1. I prawidłowo nie jeden kierowca wcale nie powinien posiadać prawa jazdy . Nieznają przepisów ruchu drogowego. Myślą że skoro prowadzą samochód to wszystko im wolno . Ostatnio czekałam przed pasami aby przejść przez ulicę na drugą stronę. Trzy samochody osobowe przejechały mi przed nosem i żaden kierowca nie ustąpił mi pierwszeństwa dopiero czwarty kierowca mnie przepuścił . 1500 zł mandatu za nie przepuszczenie pieszego to zamało powinno być 5 razy tyle to może by ich to wystraszyło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: