Reklama

CIECHANOWSKIKULTURAWIADOMOŚCI

Ciechanowska Gala Wolontariatu. Pierwsza po pandemicznej przerwie

Reklama

We wtorek w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza odbędzie się Ciechanowska Gala Wolontariatu. Wydarzenie powraca po przerwie spowodowanej pandemią.

Ciechanowskie organizacje i instytucje wytypowały ponad 100 aktywnych osób działających na rzecz lokalnej społeczności. Są to zarówno uczniowie, działający w szkolnych kołach wolontariatu jak i osoby dorosłe, które pomimo codziennych obowiązków włączają się w działania na rzecz innych, poświęcając swoje siły i czas.

Podczas wydarzenia wolontariusze otrzymają podziękowania za działalność na rzecz mieszkańców Ciechanowa, wymienią się doświadczeniami i jak zapewnia organizator wydarzenia, będą mieli możliwość poznania innych aktywnych i pozytywnie zakręconych ludzi.

Prowadzącym galę został redaktor Wojciech Szeląg, a muzycznie uświetni koncert ciechanowskiego zespołu Załoga Szklanego Jasia.

Ciechanowska Gala Wolontariatu we wtorek w hotelu przy ul. Kolbego 76. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Ciechanowski Wolontariat.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: