Reklama

CIECHANOWSKIKULTURATEMAT DNIAUMWMWIADOMOŚCI

Amfiteatr im. Dody?

Reklama

Amfiteatr, który powiat ciechanowski planuje wybudować przy Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki ma nosić imię Dody. Taką propozycję złożyła artystce starosta Joanna Potocka-Rak na antenie Polsatu.

W ostatnim odcinku programu „Doda. 12 kroków do miłości” Dorota Rabczewska odwiedziła Ciechanów i spotkała się ze starostą. W trakcie wizyty Joanna Potocka-Rak zaproponowała nadanie amfiteatrowi imienia Dody, na co artystka z radością przystała.

Dla nas to promocja tej inwestycji i podkreślenie roli małych ośrodków kultury – wyjaśnia starosta Joanna Potocka-Rak.

 

Starosta przyznaje, że spotkała się z różnymi, często skrajnymi opiniami na temat tej propozycji.

 

Scena letnia, która ma nosić imię Dody powstanie w ramach modernizacji Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie. Amfiteatr będzie mieścił 320 osób i latem będzie miejscem imprez plenerowych. W ramach modernizacji centrum kultury przebudowany zostanie istniejący budynek, dobudowana zostanie również nowa część z salą kinową na około 150 osób.

Cała inwestycja ma kosztować ok. 13 mln zł. Powiat ciechanowski otrzymał na to zadanie 4 mln zł dofinansowania od samorządu województwa mazowieckiego.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: