Reklama

REGIONTEMAT DNIAUMWMWIADOMOŚCI

„Praktyki u Marszałka”. Zgłoszenia tylko do piątku

Reklama

Tylko do piątku (19 kwietnia) studenci mogą zgłaszać się na płatne praktyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

Udział w programie „Praktyki u Marszałka” to okazja do zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, spróbowania swoich sił w administracji samorządowej i zdobycia nowych umiejętności. Na chętnych czeka 50 miejsc i wynagrodzenie w wysokości prawie 6 tys. zł brutto.

Na praktyki do urzędu marszałkowskiego zaprasza marszałek Adam Struzik.

 

O tym, że praktyki w urzędzie marszałkowskim mogą być początkiem kariery zawodowej, mówi Jakub Zajdel, który zgłosił się do poprzedniej edycji programu, a teraz na stałe pracuje w urzędzie.

 

Program jest skierowany do studentów studiów licencjackich, magisterskich lub inżynierskich, którzy uczą się w trybie stacjonarnym, zarówno na uczelniach publicznych, jak i prywatnych, na terenie województwa mazowieckiego. Studenci nie mogą mieć więcej niż 26 lat. Ważne jest to, by mieli zaliczony pierwszy semestr studiów.

Praktyki będą odbywać się nie tylko w siedzibach urzędu marszałkowskiego w Warszawie, lecz także jego delegaturach w Płocku i Ostrołęce.

„Praktyki u Marszałka” co roku cieszą się dużym zainteresowaniem. Łącznie we wszystkich edycjach wzięło udział 521 studentów.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: