CIECHANOWSKIUMWMWIADOMOŚCI

Porażka Juranda. Miedź Legnica lepsza w Ciechanowie

Twierdza zdobyta. Jurand Ciechanów nie utrzymał passy dobrych spotkań we własnej hali. Nasza drużyna w meczu Ligi Centralnej przegrała z Miedzią Legnica 35:29.

Najskuteczniejszym zawodnikiem Juranda był Bartosz Wojdak, który rzucił 7 bramek. Po 6 mieli na swoim koncie Patryk Dębiec i Dominik Mierzwicki.

Spotkanie rozpoczęło się obiecująco. Pierwsza bramka padła łupem Juranda, a za chwile było już 2:0. Pierwsza połowa była wyrównana. Ostatecznie ta część meczu zakończyła się wynikiem 13:13. Wyrównany mecz trwał jeszcze przez 10 minut drugiej połowy. Niestety, potem uszło z naszych zawodników powietrze i z każdą minutą zwiększała się przewaga zespołu gości. Miedź Legnica wygrała 6 bramkami.

W tabeli Jurand zajmuje 10. miejsce i wyprzedza 5 zespołów.