Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Rozkwitnie ciechanowski deptak. W najbliższy weekend

Reklama

Stowarzyszenie Centrum Ciechanów zaprasza na jubileuszowy 10. „Jarmark kwiatowy na Warszawskiej”. W tym roku impreza będzie dwudniowa. W sobotę odbędzie się wyprzedaż garażowa, a w niedzielę jarmark kwiatowy, rękodzieła i zdrowej żywności.

W sobotniej (18 maja) „Garażówce na Warszawskiej” mogą wziąć udział wszyscy chętni: dzieci z niepotrzebnymi im już zabawkami, hobbyści i kolekcjonerzy, słowem każdy kto ma coś zbędnego i kto szuka czegoś fajnego w przystępnej cenie. Fanty będzie można sprzedać, kupić lub wymienić. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak stoisko trzeba zorganizować we własnym zakresie.

W niedzielę (19 maja) w godz. od 9:00 do 15:00 odbędzie się „Jarmark kwiatowy na Warszawskiej”. Do udziału w tegorocznej, jubileuszowej edycji wydarzenia zgłosiło się ponad 60 wystawców. Będzie można kupić piękne kwiaty, unikatowe przedmioty, biżuterię, miód, nalewki, przetwory, zioła, ale też co godzinę wziąć udział w losowaniu nagród.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: