Reklama

NA SYGNALETEMAT DNIAWIADOMOŚCIŻUROMIŃSKI

Narkotyki znów zabijają. TVN wyemituje reportaż z Żuromina

Reklama

Reporterzy TVN-u byli w Żurominie. Dziennikarze interweniowali w związku ze zgonami czworga żurominian. Śmierć młodych ludzi związana może być z zażywaniem narkotyków lub leków.

Do Żuromina problem powraca jak bumerang. Narkotykowych śmierci w mieście było już około 50.

Ta sprawa poruszyła ogólnopolską telewizję – mówi dla Radia 7 reporter TVN Tomasz Patora.

 

Interwencja była konieczna – przekonuje Tomasz Patora.

 

Dziennikarze TVN rozmawiali w Żurominie z najbliższymi ofiar, policją, próbowali też porozmawiać z osobami, które wytypowane zostały przez mieszkańców jako dilerzy.

Reportaż z Żuromina emitowany będzie dziś (17 kwietnia) w stacji TVN w programie „Uwaga” o godz. 19:50. Z kolei jutro (18 kwietnia) kolejny odcinek TVN pokaże na żywo z Żuromina. Plenerowe studio telewizyjne będzie mieściło się przy jednym z bloków przy ul. Wyzwolenia.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

5 razy komentowano

  1. Drodzy Państwo znów to wszystko takie trochę na siłę. Żyjemy w małej społeczności jak to już ktoś napisał parę szkół jeden szpital jeden kościół….. w zasadzie wiemy co sąsiad gotuje na obiad z kim się spotyka i śpi. Żyjemy cudzym życiem ale tylko w formie sensacji o której można poplotkować, tłumnie biegniemy w miejsce gdzie coś się wydarzyło…. Tylko po co? Po to aby znów mieć o czym rozmawiać?
    Chętnie obwiniamy, wskazujemy że nic się nie robi a wszyscy wiedzą, podobnie oceniam telewizję no może i dobrze że ogólnie ktoś podniósł temat z ulicy ale czy tak to powinno wyglądać …..dla wielu bardziej błahych spraw potrafią założyć podsłuchy, kamery a tu chodzi o ludzkie życie i co z daleka pokażą że ktoś wchodzi wychodzi do klatki i stwierdzić że w zasadzie burmistrz powinien przykuć się przed komendą w ramach protestu bo dealer sprzedaje śmierć. My mieszkańcy też nie jesteśmy bez winy widzimy oceniamy i oczekujemy, uciekamy od problemów tłumnie narzekając na to co się dzieje, a gdzie nasza solidarność dlaczego w ramach akcji obywatelskiej nie możemy się skrzyknąć i dokonać zatrzymania obywatelskiego i skończyć tą farsę.
    Dla czego ……. Bo jest nam tak wygodnie i wcale nie zależy nam by było dobrze wszystkim, ważne by innym nie było lepiej od nas. Smutne to ale prawdziwe niestety.

    1. Oko za oko ząb za ząb każdy to zna na tym biznesie zarabiał diler sprzedał towar skąd miał towar od lekarza bo to na receptę, kto pochował kto zrobił pomnik to jest kilkadziesiąt tysięcy dla rodziny a towar kosztował 100zl od dilera Mafia!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: