Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Nabór do ciechanowskich przedszkoli. Ruszył o godz. 8:00

Reklama

Ruszyła rekrutacja do przedszkoli samorządowych w Ciechanowie na rok szkolny 2024/2025. Nabór jest prowadzony przez Internet i dotyczy dzieci, które do tej pory nie uczęszczały do przedszkola.

W Ciechanowie jest 8 przedszkoli miejskich, do których może uczęszczać 1100 dzieci. Jedno przedszkole w mieście posiada oddziały integracyjne. O miejsce dla dziecka w wieku od 3 do 6 lat mogą się ubiegać rodzice i opiekunowie prawni zamieszkujący na terenie Ciechanowa. Nabór zostanie przeprowadzony na wolne miejsca, a ich liczba jest uzależniona m.in. od deklaracji, które dzieci już uczęszczające do przedszkola będą chciały kontynuować edukację w danej placówce.

W tym roku nabór do przedszkoli samorządowych potrwa miesiąc, czyli do 12 marca – informuje rzecznik ciechanowskiego ratusza Paulina Rybczyńska.

 

Znajduje się on na stronie internetowej Centrum Usług Wspólnych w Ciechanowie.

Formularz można też wypełnić w sposób tradycyjny.

 

15 marca ogłoszona zostanie lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w procesie naboru. Od 15 do 22 marca rodzice będą mieli czas na potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do konkretnego przedszkola, a 29 marca ogłoszona zostanie lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: