Reklama

CIECHANOWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7TEMAT DNIAWIADOMOŚCI

„Mamy mają moc”. Na imprezie w Niestumiu bawiły się tłumy

Reklama

„Mamy mają moc”. To hasło przewodnie imprezy organizowanej z okazji Dnia Matki. W Niestumiu pod Ciechanowem dopisała frekwencja i pogoda.

Impreza miała charakter pikniku rodzinnego. Nie zabrakło atrakcji dla mam i ich pociech. Wydarzenie wymyśliły i zorganizowały panie z klubu radnych Współpraca i Rozwój.

To impreza, której głównym celem jest podkreślenie znaczenia mam – wyjaśnia przewodnicząca klubu WiR Joanna Potocka-Rak.

 

Odbyły się też warsztaty mentalne dla mam, porady kosmetyczne, konkursy wokalne i występy artystyczne. Dzieci mogły wyszaleć się na dmuchańcach, wziąć udział w animacjach i zabawach, a także przejechać się ciuchcią. Chętnych nie brakowało. Było też coś dla podniebienia: lokalne smakołyki i słodkości na stoiskach Kół Gospodyń Wiejskich oraz grill.

Wydarzenie przypadło do gustu mamom, które wzięły w nim udział.

 

W trakcie imprezy dwie jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z Modły i Gruduska przeprowadziły zbiórkę pluszaków, które zostaną przekazane dzieciom uczestniczącym w zdarzeniach do jakich będą dysponowane jednostki.

Relacja fotograficzna jest dostępna na fanpage’u Radia 7, które było patronem medialnym wydarzenia.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: