Reklama

CIECHANOWSKIKULTURAPOD PATRONATEM RADIA 7TEMAT DNIAWIADOMOŚCI

„Mamy mają moc”. Impreza od mam dla mam w Niestumiu

Reklama

„Mamy mają moc” – to hasło przewodnie imprezy organizowanej z okazji Dnia Matki.

Odbędzie się w piątek 26 maja w Niestumiu pod Ciechanowem. Imprezę wymyśliły i organizują panie z klubu Współpraca i Rozwój.

To wydarzenie od mam dla mam – wyjaśnia przewodnicząca klubu WiR Joanna Potocka-Rak.

 

W ramach wydarzenia zaplanowano warsztaty mentalne dla mam, porady kosmetyczne, konkursy wokalne i występy artystyczne. Dla dzieci zostaną zorganizowane warsztaty produkcji wyjątkowych prezentów dla mam, animacje i zabawy oraz gra w podchody, a dla najmłodszych minizoo i przejażdżki ciuchcią. Będzie też coś dla podniebienia: lokalne smakołyki i grill.

Dajemy dzieciom gotowy przepis na udany prezent z okazji Dnia Matki – dodaje Joanna Potocka-Rak.

 

Jak zapowiadają organizatorzy, każda mama wyjdzie z imprezy z upominkiem. W organizację wydarzenia włączyły się również ciechanowskie stowarzyszenia: Asfaltlove Dziki, Runners Team i Harder a także Agnes Art i Zajazd Tur w Niestumiu.

W trakcie imprezy dwie jednostki OSP Modła i OSP Grudusk przeprowadzą zbiórkę pluszaków, które zostaną przekazane dzieciom uczestniczącym w zdarzeniach do jakich będą dysponowane jednostki.

Początek imprezy „Mamy mają moc” 26 maja o godz. 16:00 w zajeździe Tur w Niestumiu. Patronem medialnym wydarzenia jest Radio 7.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: