Reklama
Próbował wręczyć policjantom łapówkę. Trafił do aresztu. Mławski patrol drogowy w Uniszkach Zawadzkich zatrzymał do kontroli kierowcę renault, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością ponad 100 km/h.
55-letni mieszkaniec powiatu płockiego ignorując polecenia policjantów opuścił pojazd. Następnie próbował wręczyć funkcjonariuszom 500 zł, w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Próba przekupienia mundurowych zakończyła się dla niego osadzeniem w policyjnym areszcie.
500 zł mężczyzna będzie mógł przeznaczyć na mandat, który dostał za zbyt szybką jazdę. Stracił również prawo jazdy. Teraz odpowie za próbę wręczenia łapówki. Za przestępstwo to grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi komenda w Mławie.