Reklama

DZIAŁDOWOKULTURAWIADOMOŚCI

Jubileusz za nami. „Pejzaż z wodą w tle” dostępny dla zwiedzających

Reklama

Za nami wernisaż wystawy fotograficznej „Pejzaż z wodą w tle”.

W działdowskiej galerii „Akwarium” uroczyście otwarto ekspozycję ze zdjęciami Rajmunda Szczepańskiego.

To lokalny twórca, który obchodzi specjalny jubileusz – mówi dyrektor Muzeum Pogranicza Patryk Kozłowski.

 

Zdjęcia prezentują wariacje fotograficzne, których spoiwem jest woda. Organizatorem wernisażu i wystawy jest Muzeum Pogranicza w Działdowie. Zdjęcia będą prezentowane w galerii Akwarium w godzinach otwarcia Muzeum.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Przejdź do treści

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: