Reklama

WIADOMOŚCIŻUROMIŃSKI

Uczniowie z Żuromina uczą się zapobiegać pożarom

Reklama

Znamy laureatów miejsko-gminnych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Konkurs odbył się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta Żuromin, a wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych i szkół średnich z terenu gminy Żuromin.

Nagrody przyznano w trzech kategoriach wiekowych. W najmłodszej – klasy I-IV triumfował Bartłomiej Stolarski ze Szkoły Podstawowej w Kliczewie Dużym, przed Marcinem Karbowskim ze szkoły w Będzyminie i Katarzyną Kawczyńską z żuromińskiej „jedynki”.

W kategorii klas V-VIII triumfowała Oliwia Czerniak z żuromińskiej „jedynki”, przed Miłoszem Welencem z żuromińskiej „dwójki” i Angeliką Karbowską ze szkoły w Będzyminie.

W najstarszej kategorii szkół ponadpodstawowych wygrała Zuzanna Wiśniewska, przed Antonim Wróblewskim oraz Kacprem Śliwińskim, wszyscy z żuromińskiego „ogólniaka”.

Uczniowie pisali test, ale także musieli wykazać się wiedzą praktyczną. Laureaci pierwszych miejsc wezmą udział w powiatowym etapie turnieju.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: