Reklama

KULTURAMŁAWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7WIADOMOŚCI

Strażacy na pomoc Idze. Piknik charytatywny w Konopkach

Reklama

Piknik charytatywny dla Igi. Odbędzie się w sobotę 16 września w Konopkach. Organizatorzy zaplanowali wiele koncertów, niespodzianek i voucherów do wylicytowania.

23-letnia Iga po porażeniu dolnych kończyn wymaga intensywnej rehabilitacji. Aby mogła znów stanąć na własne nogi trzeba wiele pracy i przede wszystkim pieniędzy. Dlatego druhowie z OSP Konopki i OSP Klice postanowili zorganizować piknik charytatywny, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie Igi.

Podczas wydarzenia zagrają zespoły: Hamena, Gentelmeni, Old Service, Cover Band i Riven a ponadto Zespół Stresu Pourazowego gościnnie z Kacprem z zespołu KOP i Marcinem z zespołu Skóra. Swoją obecność zapowiedział także klub motocyklowy Motomaniak Gołymin oraz ekipa Wrak Race, która proponuje przejażdżki swoimi maszynami.

Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla najmłodszych: plecenie warkoczyków, malowanie buziek, słodkie przekąski i popcorn. Nie zabraknie strefy gastronomicznej, a w niej m.in. grilla, grochówki, pajdy ze smalcem czy ciasta. W trakcie imprezy będzie można wylicytować atrakcyjne vouchery ufundowane przez sponsorów.

Piknik odbędzie się w sobotę 16 września na placu targowym w Konopkach w godz. 16:00 – 24:00. Patronem medialnym wydarzenia jest Radio 7.

Igę można również wesprzeć nie wychodząc z domu poprzez zbiórkę internetową. Link do zbiórki TUTAJ.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: