MŁAWSKISPORTWIADOMOŚCI

Porażka ze Świtem. Mławianka zbliża się do strefy spadkowej

Pechowa porażka Mławianki Mława. Nasz zespół w rozgrywkach III ligi przegrał ze Świtem Nowy Dwór 2:3. Mławianka jeszcze na 15 minut przed końcem meczu prowadziła 2:1.

Pierwszego gola strzelili goście w 19. minucie. Bramkę po dośrodkowaniu z prawej strony zaliczył Aleksander Ciach. Wyrównał w 37. minucie Joao Odilon. Angolczyk wykorzystał podanie Piotra Karwowskiego. W 70. minucie gola z rzutu karnego za faul na Odilonie zdobył Stanisław Hrebeń. 5 minut później kontrowersyjna decyzja sędziego i karny dla Świtu. Sędzia uznał, że faulował Maciej Komorowski. Karnego na bramkę zamienił Aleksander Ciach. Gola na wagę 3 punktów strzelił dla Świtu w 85. minucie Jarosław Jampol.

W tabeli Mławianka niebezpiecznie zbliżyła się do strefy spadkowej. Zajmujemy 15. miejsce na 18 drużyn.