Reklama

KULTURAMŁAWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7TEMAT DNIAWIADOMOŚCI

„Gdzie diabeł nie może…”. Promocja książki o Stupsku i jej mieszkańcach

Reklama

Pochodząca ze Stupska pisarka i przewodnicząca lokalnego koła gospodyń wiejskich Joanna Wtulich, napisała komedię kryminalną opartą w realiach gminy Stupsk. Wczoraj (28 kwietnia) odbyła się premiera książki „Gdzie diabeł nie może…”.

Historia zaginięcia przewodniczącej koła gospodyń wiejskich opisana na tle ciemnych interesów wójta, proboszcza i lokalnego biznesmena, a wszystko w scenerii Stupska i jego okolic. O tym opowiada fabuła książki „Gdzie diabeł nie może…” Joanny Wtulich.

Jak przyznaje wójt gminy Stupsk Jacek Świderski, osobiście zachęcał autorkę do napisania książki o lokalnej społeczności.

 

Jak przyznaje sama autorka inspiracje z otoczenia był silne, tylko część postaci w książce jest fikcyjna.

 

Promocja książki „Gdzie diabeł nie może…” odbyła się wczoraj (28 kwietnia) w świetlicy wiejskiej w Stupsku. Radio 7 było patronem medialnym wydarzenia. Wydawca już pytał Joannę Wtulich o kontynuację przygód pań z koła gospodyń wiejskich w Stupsku.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: