Reklama

MŁAWSKITEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Papieski koncert w mławskiej parafii

Reklama

Zbliża się rocznica Cudu nad Wisłą, wielkiego zwycięstwa polskiej armii. Z tej okazji w Mławie odbędzie się koncert patriotyczny. 

„To jest moja Matka, ta Ojczyzna”, to tytuł koncertu, który odbędzie się w poniedziałek (14 sierpnia) w Mławie. Koncert papieski odbędzie się w Kościele parafii Świętego Jana Kantego.

Wydarzenie będzie odwoływało się do nauk, jakie głosił papież Jan Paweł II – mówi wiceprzewodniczący Rady Miasta Mława Michał Pol.

 

 

Taki koncert to nauka miłości do ojczyzny – mówi patron honorowy wydarzenia poseł na sejm, wiceminister aktywów państwowych Maciej Małecki.

 

 

Podczas koncertu wystąpią aktor Jerzy Zelnik, soliści Karolina Lizer i Maciej Miecznikowski z zespołem. Uroczystość prowadził będzie Rafał Patyra.

Patronami honorowymi koncertu są poseł na sejm wiceminister aktywów państwowych Maciej Małecki, wiceprzewodniczący Rady Miasta Mława Michał Pol oraz historyk dr Rafał Zgorzelski.

Poniedziałek, 14 sierpnia po wieczornej mszy świętej w kościele parafii świętego Jana Kantego w Mławie.

 

Oficjalny plakat koncertu

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: