MŁAWSKISPORT

Mławianka zagra z Sokołem Ostróda

Dzień meczowy w Mławie. Jutro (17 sierpnia) piłkarze Mławianki w rozgrywkach trzeciej ligi zmierzą się z Sokołem Ostróda. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17 na stadionie przy ulicy Kopernika.

Nasz jedynak w III-ligowych rozgrywkach wystartował ze zmiennym szczęściem. Na inaugurację ligi przegraliśmy na własnym boisku z Pelikanem Łowicz 0:2, a w drugiej kolejce nasz zespół zwyciężył na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki 3:1.

Bramki dla naszej drużyny strzelił Joao Odillon – dwie i Patryk Kostyk.
Od 74 minuty nasza drużyna grała w dziesiątkę. Czerwoną kartką został upomniany Szymon Masiak.

Po 2 kolejkach Mławianka z 3 punktami zajmuje 12. miejsce. Nasz rywal przegrał dwa pierwsze mecze i jest 16.