Reklama

KULTURAMŁAWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7WIADOMOŚCI

Joscho Stephan Trio. Światowej klasy muzycy wystąpią w Mławie

Reklama

W Miejskim Domu Kultury w Mławie odbędzie się koncert muzyków światowej klasy – Joscho Stephana, Svena Jungbecka i Volkera Kampa. W trakcie tego wydarzenia zaprezentuje się gościnnie również Krzysztof Pełech.

Występy mistrza gitary Joscho Stephana odbywają się na ogół w wielkich salach koncertowych, gdzie istnieje wyraźny podział na artystę i publiczność. Koncert w Miejskim Domu Kultury w Mławie to niepowtarzalna okazja do spotkania z genialnym gitarzystą, który już za życia stał się legendą i cieszy się niebywałą sławą oraz uznaniem środowiska artystycznego i słuchaczy.

Joscho Stephan zasłynął interpretacjami znanych klasyków gatunku gypsy swing, ale również nietuzinkowymi wykonaniami utworów z gatunku muzyki latynoskiej, klasycznej czy rockowej.
Koncertował m.in. w Niemczech, we Włoszech, Portugalii, Hiszpanii, na Węgrzech, w Chorwacji, Szwajcaria, Luksemburgu, Estonii, Australii oraz w USA.

Teraz wraz ze swoim Trio zawita do Mławy. Podczas koncertu wystąpią:
Joscho Stephan – gitara solowa
Sven Jungbeck – gitara rytmiczna
Volker Kamp – kontrabas
gościnnie Krzysztof Pełech – gitara klasyczna

Koncert odbędzie się 18 maja o godz. 19:00 w Miejskim Domu Kultury. Bilety na wydarzenie są już dostępne w kasie kina oraz online. Patronem medialnym koncertu jest Radio 7.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: