Reklama
NA SYGNALETEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Mława: Sprawa zabójstwa 18-latka. Prokuratura sprawdza, czy lekarze udzielili mu fachowej pomocy

Nowy wątek w sprawie zabójstwa 18-latka w Mławie. Prokuratura sprawdza, czy lekarze, którzy udzielali pomocy zranionemu nożem chłopakowi, dopełnili swoich obowiązków.

Badamy tę kwestię – potwierdza prokurator rejonowy w Mławie Marcin Bagiński.

Postępowanie w tej sprawie będzie prowadzić płocka prokuratura okręgowa.

O komentarz poprosiliśmy dyrektora mławskiego szpitala Waldemara Rybaka.

Niestety z dyrektorem szpitala w Ciechanowie Andrzejem Kamasą, ze względu na jego służbowy wyjazd, nie udało nam się dzisiaj skontaktować.

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Na ulicy w centrum Mławy 48-letni mławianin ranił nożem 18-latka z Nidzicy. Chłopak został przewieziony do szpitala w Mławie, następnie do Ciechanowa. Tam, po blisko dobie od zdarzenia, zmarł. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, poszkodowany w sobotę był przytomny, chodził i rozmawiał z odwiedzającymi go w szpitalu znajomymi. Gorzej poczuł się wieczorem. Niestety, mimo przeprowadzonej operacji, zmarł. Witold W. – mężczyzna, który zaatakował 18-latka, został zatrzymany. Usłyszał zarzut zabójstwa

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze“Ctrl” i “Enter”.

Tagi

Urszula Adamczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

3 razy komentowano

  1. Przecież każdy wie że ciechanowski szpital to umieralnia, pacjent jest tam najmniej ważną “rzeczą”. Jak im ktoś nie wypadnie z okna to zarażą bakterią. Chłopak z Mławy pojechał w stanie stabilnym a tam zmarł to o co chodzi?

    1. Warto wspomnieć też o tym że Mławski szpital również można nazwać umieralnią, zero myśli o pacjencie.. wiele popełnionych błędów. Chłopak mógł to przeżyć jeżeli wszystkie sprawy medyczne byłyby przeprowadzone poprawnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Polub profil Radia 7 na Facebooku

 

Lubisz już nasz profil?  Zamknij to okno krzyżykiem 😉

 

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: