Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Lokale za złotówkę w „Zielonym Targu”. Miasto przedłuża termin

Reklama

Do 30 kwietnia został wydłużony termin składania ofert na dzierżawę lokali w „Zielonym Targu”, który powstaje w Ciechanowie. Przy ul. Płońskiej miasto odnawia targowisko oraz buduje nowy obiekt handlowo-usługowy, w którym jest 16 lokali.

Przedsiębiorcy zainteresowani prowadzeniem swojego biznesu w nowo powstającym budynku „Zielonego Targu” mogą wydzierżawić lokale o powierzchni od 17 m2 do 97 m2, w tym lokale z własną toaletą, pomieszczeniem socjalnym czy magazynem.

Tworzymy impuls dla rozwoju lokalnego biznesu i usług – mówi prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński.

 

W naborze preferowane są działalności gospodarcze, których dotyczy konkurs. To: handel produktami regionalnymi lub tradycyjnymi, handel produktami organicznymi prosto od wytwórcy, handel wyrobami rzemieślniczymi i rękodziełem oraz ich wytwarzanie, handel i usługi promujące świadomość proekologiczną, a także dobre nawyki związane z ochroną środowiska oraz zdrowym stylem życia. Ponadto premiowane są usługi o charakterze innowacyjnym, w tym z zastosowaniem nowoczesnych technologii, produkty i usługi niszowe lub niedostępne na terenie miasta, usługi związane z ogrodnictwem i florystyką oraz usługi naprawcze.

Oferty należy składać do 30 kwietnia w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Ciechanów przy ul. Wodnej 1 od godz. 8:00 do 16:00.

Wykaz-lokali-Zielony-Targ

Wzór-oferty-Zielony-Targ

Regulamin-konkurs-na-lokale-Zielony-Targ-12.4.2024

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: