Reklama

CIECHANOWSKIKULTURAWIADOMOŚCI

„Kiedy słońce zaczaruje sady”. Konkurs recytatorski poezji Miłosza

Reklama

Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie zaprasza do udziału w konkursie recytatorskim „Kiedy słońce zaczaruje sady”. Organizowany jest w ramach obchodów Roku Czesława Miłosza, w 20. rocznicę śmierci laureata Literackiej Nagrody Nobla.

Zadaniem uczestników będzie zaprezentowanie dowolnego utworu poetyckiego autorstwa Czesława Miłosza. Wiersze muszą być wykonane z pamięci. Konkurs skierowany jest do młodzieży z terenu powiatu ciechanowskiego, która oceniana będzie w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie VII i VIII klas szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Każda szkoła do końca kwietnia zorganizuje u siebie etap wstępny, w którym wyłoni najlepszego recytatora. Etap finałowy odbędzie się 22 maja w siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie przy ul. Warszawskiej 34. Przesłuchania finałowe rozpoczną się o godz. 10:00.

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: