REGIONSPORTWIADOMOŚCI

Jurand na wyjeździe, Mazur u siebie. Dwa zwycięstwa w I lidze piłki ręcznej

Dwa zwycięstwa w I lidze piłki ręcznej mężczyzn. Jurand Ciechanów pokonał w wyjazdowym meczu SPR Radzymin 37:21, a Mazur Sierpc wygrał we własnej hali z Włókniarzem Konstantynów 36:26.

Jurand Ciechanów już do przerwy skutecznie zniechęcił gospodarzy do stawiania oporu. Nasz zespół prowadził 19:9. Po przerwie przewaga jeszcze się zwiększyła. Najskuteczniejszymi zawodnikami Juranda byli Kamil Karczewski i Piotr Ruszkowski, którzy rzucili po 6 bramek.

W Sierpcu obejrzeliśmy doskonały mecz Mazura. Nasza drużyna prowadziła do przerwy 20:10 i w drugiej odsłonie kontrolowała wynik meczu. Najwięcej bramek dla Mazura rzucił Mateusz Fuksiński – 8, a najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został Jakub Nowakowski.

W tabeli liderem jest Jurand, Mazur plasuje się na 6. pozycji.