Reklama

POD PATRONATEM RADIA 7REGIONTEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Najwięcej w Mławie i Ciechanowie. Sprawdziliśmy ile w regionie zebrały sztaby WOŚP

Reklama

Mieszkańcy naszego regionu nie szczędzili grosza w tegorocznym 31. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak dużo pieniędzy nie zebrano jeszcze w żadnej edycji wydarzenia.

W niedzielę 29 stycznia od wczesnych godzin porannych na ulicach pojawili się wolontariusze z puszkami.

Jak przyznały w rozmowie z Radiem 7 wolontariuszki z Mławy, mieszkańców nie trzeba było zachęcać do wzięcia udziału w zbiórce.

 

Radio 7 przekazało na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wiele gadżetów, które można było kupić w licytacjach albo otrzymać pod naszą siedzibą w Mławie za datek do puszki. Część osób przyjechała po nasze gadżety z bardzo daleka.

 

Nasze gadżety zostały również wylicytowane podczas wośpowego karaoke w Ciechanowie. Impreza wróciła po pandemicznej przerwie – mówi szefowa ciechanowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Karolina Żuchniewska.

 

Jak co roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspierało Działdowo – mówi burmistrz Grzegorz Mrowiński.

 

Licytację przeprowadzono w Szkole Podstawowej nr 1.

Działdowianie byli hojni – mówi prowadzący Ładysław „Elek” Cichosz.

 

Warto dodać, że „Złota Siódemka” Radia 7, która w tym roku trafiła na licytację do sztabu w Szreńsku, uzyskała kwotę 10 tys. zł. Piszemy o tym TUTAJ. Łącznie szreński sztab zebrał ok. 67 tys. zł. Najwięcej pieniędzy w tegorocznym finale w naszym regionie zostało zebranych w Mławie – blisko 208 tys. oraz w Ciechanowie – ponad 178 tys. zł.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: