Reklama

MŁAWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7TEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Rekordowa licytacja Radia 7! „Złota Siódemka” sprzedana za 10 tys. zł

Reklama

W szreńskim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po niezwykle zaciętej licytacji, „Złota Siódemka” Radia 7 została sprzedana za 10 tys. zł.

Nigdzie nie można jej kupić, pojedyncze egzemplarze są przekazywane na licytacje podczas akcji charytatywnych. Szczęśliwa, radiowa „Złota Siódemka” jest wykonana z wysokiej próby złota (585). Od kilku lat ten unikatowy gadżet Radia 7 można wylicytować w różnych sztabach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku trafił do Szreńska. Licytacja rozpoczęła się tradycyjnie od 777 zł, a zakończyła na 10 tys. zł.

Szczęśliwym posiadaczem został Krzysztof Markowski, który jest stałym słuchaczem Radia 7 i ze „Złotą Siódemką” nie zamierza się rozstawać.

 

Szefowa sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szreńsku Julia Markowska to prywatnie żona Pana Krzysztofa. Jest zachwycona tegorocznymi licytacjami w szreńskim sztabie.

 

W sztabie w Szreńsku zostało również zlicytowane jedno ze złotych serduszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, osiągnęło kwotę 11 500 zł.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: