Reklama

MŁAWSKIWIADOMOŚCI

Ataki w cyberprzestrzeni. Wykład nie tylko dla studentów

Reklama

Jak wyglądają ataki cybernetyczne na instytucje państwowe, infrastrukturę krytyczną, użytkowników indywidualnych oraz przedsiębiorstwa z sektora publicznego? Jakie typowe techniki i narzędzia wykorzystują cyberprzestępcy? Tego będzie można się dowiedzieć w piątek w Mławie.

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie zaprasza do swojej mławskiej filii na otwarty wykład „Ataki w cyberprzestrzeni- studium przypadków”.

Wykład odbędzie się w ramach projektu „Akademia CYBER MIL” realizowanego przez uczelnię wspólnie z Ministerstwem Obrony Narodowej oraz Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W ramach tego projektu uczelnia zorganizowała w poprzednich miesiącach wojskowy dzień otwarty oraz 3 wykłady dotyczące cyberbezpieczeństwa.

Wykład „Ataki w cyberprzestrzeni- studium przypadków” odbędzie się w piątek o godz. 14:00 na Wydziale Nauk Technicznych i Społecznych przy ul. Warszawskiej 52 w Mławie.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: