Reklama

DZIAŁDOWSKISPORTWIADOMOŚCI

1500 km na rowerze lub 900 km biegiem po gminie Rybno

Reklama

Rowerem lub biegiem po gminie Rybno. Tylko do końca października Stowarzyszenie w Rękach Młodych czeka na zgłoszenia uczestników.

Przypomnijmy. Zawodnicy mają do wyboru jedno z dwóch zadań: pokonać rowerem 1500 km lub biegiem 900 km. Warunek jest jeden – trasy muszą prowadzić przez tereny gminy Rybno.

Na wykonanie wyzwania jest kalendarzowy rok. Dystanse dokumentuje się za pomocą aplikacji na smartfony – mówi przewodniczący stowarzyszenia Sylwester Kasprowicz.

 

Zainteresowani sportowcy powinni wysłać informację: „Zgłaszam się do rywalizacji 1500 km w 2021/900 km w 2021 – imię i nazwisko” na adres mailowy: sis_rybno@op.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku do Sylwestra Kasprowicza.

W minionym roku wyzwania podjęło się ponad 50 osób. Współorganizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie „Żabianka”, Urząd Gminy Rybno oraz rybnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Urszula Adamczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: