Reklama

NA SYGNALEREGIONWIADOMOŚCI

Zarzuty dla nożownika z Nacpolska

Reklama

Zarzut zabójstwa i usiłowania zabójstwa usłyszał 27-letni Ukrainiec, który w miniony piątek zaatakował nożem dwie kobiety w Nacpolsku.

Drugi z mężczyzn, 44-letni Ukrainiec, który przywiózł sprawcę na miejsce i pomógł mu w ucieczce usłyszał zarzut pomocnictwa w zabójstwie i usiłowaniu zabójstwa.

Jedna z kobiet nie przeżyła ataku, druga została ranna – informuje szefowa prokuratury rejonowej w Płońsku Ewa Ambroziak.

 

Prawdopodobnym motywem działania zabójcy była zazdrość małżeńska.

 

W czasie ataku w mieszkaniu przebywały dzieci poranionej Ukrainki w wieku 6 miesięcy i 2,5 roku. U dzieci nie stwierdzono obrażeń związanych z tym zdarzeniem. Przebywają na obserwacji w szpitalu w Płocku. Płońska prokuratura podejmuje kroki w ukraińskiej ambasadzie o ustalenie opieki nad dziećmi do czasu wyzdrowienia ich matki.

Zabójca został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu od 8 do 25 lat więzienia, a nawet dożywocie. Wobec drugiego ze sprawców areszt nie został zastosowany.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: