Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Zajęcia z samoobrony dla ciechanowian. Ruszyły zapisy

Reklama

„KRAV MAGA – w miejskiej dżungli” – to tytuł projektu, w ramach którego mieszkańcy Ciechanowa będą mogli zapoznać się z technikami samoobrony. Zapisy na bezpłatne zajęcia już ruszyły.

Mieszkańcy Ciechanowa, którzy wezmą udział w treningach nauczą się identyfikować, unikać, zapobiegać i prawidłowo reagować na zagrożenia. Poznają techniki radzenia sobie z agresorem z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku, jak plecak, książka, szalik czy pasek.

Osobno prowadzone będą spotkania grupy kobiecej i męskiej, z jednym wspólnym treningiem podsumowującym – wyjaśnia rzecznik ciechanowskiego ratusza Paulina Rybczyńska.

 

Zajęcia poprowadzi główny instruktor Fight Club Kraver Piotr Pietrzykowski, jeden z pierwszych polskich instruktorów Krav Magi, posiadający ponad 20-letni staż jako trener oraz inni instruktorzy klubu.

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Ciechanów.

 

Zapisów można dokonywać drogą e-mailową: piotr.kraver@onet.pl, na Facebooku Fight Club Kraver lub pod nr tel. 511 428 166.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: