Reklama

CIECHANOWSKIKULTURAWIADOMOŚCI

Wystawa „Ready to print”. Prace ukraińskich artystów w Ciechanowie

Reklama

Ukraińscy artyści pokażą w Ciechanowie swoje prace i relacje osób, które przeżyły pierwsze dni inwazji Rosji. Przy okazji wystawy proszą również o wsparcie.

Stowarzyszenie ukraińskich artystów Artists Support Ukraine (ASU) przygotowało wystawę „Ready to print”, która prezentuje prace i relacje wydarzeń wykonane „pod bombami”.

Wystawa w czwartek 25 maja zawita w Ciechanowie – zaprasza Łukasz Jakubiak z Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej STUDIO.

 

Fundacja ASU wzywa całe światowe środowisko kulturalne do wyrażenia poparcia dla Ukrainy, stając się ambasadorami pokoju i sprawiedliwości. W ramach pomocy można wesprzeć finansowo Stowarzyszenie oraz mieszkańców Ukrainy.

Wernisaż wystawy „Ready to print” odbędzie się w czwartek 25 maja o godz. 18:00 w Klubokawiarni W18 przy ul. Warszawskiej 18. Organizatorami wystawy są: Urząd Miasta Ciechanów, Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio, SIM Ciechanów i Mazowiecka Wspólnota Samorządowa.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: