Reklama

KULTURAPOD PATRONATEM RADIA 7REGIONTEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Warsztaty kulinarne z Jakubem Kuroniem. Radio 7 czeka na zgłoszenia

Reklama

Fundacja Ananke wraz z Radiem 7 w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza realizują projekt pn. „Przy wspólnym stole”. Jednym z jego elementów są warsztaty kulinarne, które poprowadzi zawodowy kucharz, szef kuchni – Jakub Kuroń. Na zgłoszenia uczestników czekamy do 14 czerwca.

Jakub Kuroń. Fot. mat. prasowe

Przedsięwzięcie „Przy wspólnym stole” ma na celu promocję tradycyjnej polskiej kuchni regionalnej, kultury i historii lokalnej oraz integrację mieszkańców regionu. Zadanie będzie obejmowało szereg różnych działań – w tym konkursy, audycje radiowe oraz imprezę plenerową. Dla uczniów szkół gastronomicznych, członków kół gospodyń wiejskich oraz stowarzyszeń kulinarnych z powiatów: ciechanowskiego, mławskiego, żuromińskiego, sierpeckiego i przasnyskiego zostały przygotowane warsztaty kulinarne.

Spotkamy się w malowniczym miejscu, bo w restauracji nad Zalewem Ruda – wyjaśnia koordynatorka projektu Barbara Ploch.

 

Warsztaty odbędą się 20 czerwca, w godz. 11:00-13:00 w Lewiczynie k. Mławy. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Aby zarezerwować miejsce, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz zapoznać się z regulaminem konkursu. Dokumenty dostępne są na naszej stronie lub w siedzibie Radia 7 przy ul. Żwirki 21b w Mławie. Termin zgłoszeń do warsztatów upływa 14 czerwca.

  • Strona informacyjna dotycząca warsztatów kulinarnych z Jakubem Kuroniem – kliknij TUTAJ.

Kolejnym elementem projektu „Przy wspólnym stole” będzie konkurs na tradycyjne danie regionalne.

 

Zaplanowano również cykl smacznych audycji radiowych, w których północne Mazowsze zostanie przedstawione przez pryzmat smaków i kuchni. 11 sierpnia zorganizujemy w Sierpcu imprezę plenerową podczas której spotkamy się „Przy wspólnym stole”. Impreza plenerowa zostanie połączona z kultową audycją Radia 7 – Niedzielną Biesiadą.

Zadanie publiczne pn. „Przy wspólnym stole” dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: