Reklama

REGIONWIADOMOŚCI

Przy wspólnym stole – zapraszamy do udziału w warsztatach kulinarnych

Reklama

Bazując na polskiej gościnności i w oparciu o przysłowie „Nic tak nie łączy jak wspólny posiłek” Fundacja Ananke wraz z Radiem 7 w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza realizują projekt pn. „Przy wspólnym stole”. Zarówno do projektu, jak i do wspólnego stołu zaprosimy mieszkańców północnego Mazowsza. Skupimy się na bogactwie smaków i aromatów, jakie od zawsze można spotkać w naszym regionie. Czego można się spodziewać? Przed nami warsztaty kulinarne, konkurs kulinarny, impreza plenerowa i cykl audycji poświęconych dziedzictwu kulinarnemu północnego Mazowsza.

Warsztaty kulinarne z Jakubem Kuroniem

Już teraz zapraszamy do udziału w warsztatach kulinarnych, które poprowadzi zawodowy kucharz, szef kuchni – Jakub Kuroń.

Jakub Kuroń. Fot. mat. prasowe

Tematem przewodnim warsztatów będzie kuchnia regionalna północnego Mazowsza. Warsztaty odbędą się 20 czerwca, w godz. 11.00-13.00 w Lewiczynie k. Mławy, nad Zalewem Ruda. Są one kierowane do uczniów szkół gastronomicznych, członków kół gospodyń wiejskich oraz stowarzyszeń kulinarnych z Mazowsza. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Aby wziąć w nich udział, należy się zarejestrować, przesyłając poniższy formularz. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

– Serdeczne zapraszam wszystkich miłośników gotowania na wyjątkowe warsztaty kulinarne „Przy wspólnym stole”, które odbędą w Przystani przy lesie nad Zalewem Ruda. Wspólnie odkryjemy tajniki kuchni i nauczycie się przygotowywać pyszne potrawy pod moim bacznym okiem – mówi Jakub Kuroń, który od lat prowadzi szkolenia i warsztaty kulinarne.

Wypełniony formularz należy przesłać do dnia 14 czerwca 2024 r. na adres e-mail: fundacja@radio7.pl (skan lub zdjęcie) lub dostarczyć osobiście lub pocztą do Fundacji Ananke, ul. Żwirki 21B, 06-500 Mława. Dla osób ze specjalnymi potrzebami zapewnimy dojazd na warsztaty.

Dodatkowo uczestników warsztatów zaprosimy do udziału w konkursie kulinarnym. Pula przeznaczona na nagrody w konkursie wynosi 10 tys. zł. Szczegóły wkrótce.

Zadanie publiczne pn. „Przy wspólnym stole” dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: