Reklama

CIECHANOWSKIDZIAŁDOWSKIMŁAWSKIREGIONŻUROMIŃSKI

Wakacje z Siódemką – ruszył konkurs dla słuchaczy Radia 7

Reklama

Nieważne, czy właśnie wracasz, czy wyjeżdżasz na wakacje. Nieważne, czy spędzasz je w egzotycznych miejscach, czy na krajowych wojażach. A może na wakacje przyjeżdżasz do rodzinnego domu? A może jest to dla Ciebie czas wytężonej pracy? Najważniejsze jest to, byś spędził wakacje w najlepszym towarzystwie – towarzystwie Radia 7. Przygotowaliśmy dla Was konkurs z fantastycznymi nagrodami, których sponsorem jest dostawca usług internetowych ABP Komputer z Działdowa.

Zadanie konkursowe

Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu – w dowolny sposób –  jak nasze radio towarzyszy Ci tego lata? Do konkursu możecie zgłosić na przykład zdjęcie, nagranie wideo, rysunek czy piosenkę. Jest tu zupełna dowolność, w jakiej formie wykonana zostanie praca konkursowa. Liczymy na Waszą pomysłowość!

Prace można nadsyłać do 9 sierpnia 2019 włącznie:

  • pocztą na adres: Radio 7, ul. Żwirki 21 B, 06-500 Mława z dopiskiem „Wakacje z Siódemką”
  • lub e-mailem na adres: redakcja@radio7.pl w temacie wiadomości wpisując „Wakacje z Siódemką”

Co powinno zawierać zgłoszenie?

W każdym zgłoszeniu do konkursu należy podać imię i nazwisko, wiek (w przypadku osób niepełnoletnich) oraz numer telefonu do kontaktu.

Jeśli osoba zgłaszająca jest niepełnoletnia, musi ona także do zgłoszenia dołączyć podpisaną zgodę rodziców/opiekunów. (Załącznik 1 regulaminu dostępny poniżej – jeśli zgłoszenie przesyłane jest w formie elektronicznej, oświadczenie może być przesłane w formie skanu dokumentu).

Nagrody

Nagrody przyznawane będą w dwóch kategoriach wiekowych:
– dzieci i młodzież do lat 18,
– dorośli.

Nagrodami w konkursie są urządzenia wielofunkcyjne (za 1 miejsce w każdej z kategorii) oraz akcesoria audio i komputerowe (za 2 i 3 miejsce w każdej z kategorii). Ufundował je dostawca usług internetowych ABP Komputer –  Działdowo, ul. Pocztowa 7.

Laureaci zostaną także obdarowani pakietami radiowych gadżetów.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród

Zwycięzców konkursu wyłoni Komisja Konkursowa – jego rozstrzygnięcie nastąpi 19 sierpnia 2019 roku. Zwycięzcy zostaną drogą telefoniczną zaproszeni z uroczyste wręczenie nagród

Wręczenie nagród odbędzie się 25 sierpnia 2019 roku w godz. 16:00 – 18.00 podczas wydarzenia „Piknik Kulinarny” w Żurominie, pl. Piłsudskiego 27 (przy Żuromińskim Centrum Kultury).

W razie nieobecności Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej i o sposobie odebrania nagrody telefonicznie.

Zgoda na publikację, prawa autorskie,  dane osobowe

Każdy, kto nadeśle zgłoszenie do konkursu wyraża zgodę na nieodpłatne publikowanie zgłaszanej pracy konkursowej oraz swoich danych (imię i nazwisko, wiek, głos i wizerunek) w materiałach informacyjnych oraz kampaniach, przedsięwzięciach, wystawach i wydawnictwach informacyjnych, promocyjnych i prasowych realizowanych przez Radio 7.

Pamiętać należy, że nadesłany materiał musi być pracą własną i nie może naruszać praw autorskich innych osób.

Nadsyłając pracę uczestnik konkursu przyjmuje do wiadomości, że:
1) dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora wyłącznie na potrzeby ww. konkursu,
2) podanie danych jest dobrowolne,
3) ma prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania lub zażądania ich usunięcia.

Organizatorem konkursu jest Media 7 Sp. z o.o. z siedzibą w Mławie, ul. Żwirki 21 B, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000468850.

Szczegóły znaleźć można w poniżej umieszczonych dokumentach.

Dokumenty i regulaminy:

 

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: