Reklama

NA SYGNALEREGIONTEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Tragedia na drodze. Śmierć motocyklisty z gminy Mochowo

Reklama

Tragedia w Łukoszynie w powiecie sierpeckim. W wypadku zginąl 34-letni motocyklista. Zderzył się z samochodem osobowym. Kierujący motocyklem nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdu.

Do tragicznego wypadku doszło w piątek 4 sierpnia w godzinach wieczornych. W miejscowości Łukoszyn dwóch młodych mężczyzn jechało na motocyklach w tym samym kierunku. Według wstępnych ustaleń policji kierujący motocyklem marki Yamaha 34-letni mieszkaniec gminy Mochowo na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwnej strony samochodem marki Audi.

Motocyklista w wyniku odniesionych obrażeń zginął na miejscu zdarzenia, okazało się że nie posiadał uprawnień do kierowania. Drugi mężczyzna 22-letni mieszkaniec gminy Mochowo kierujący motocyklem marki Kawasaki oddalił się z miejsca zdarzenia. Po pewnym czasie wrócił na miejsce wypadku.

Okazało się, że również nie posiada uprawnień do kierowania, a badanie stanu trzeźwości wykazało około pół promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Samochodem marki Audi podróżowało małżeństwo z powiatu płockiego. 54-letni mężczyzna i 55-letnia kobieta zostali przetransportowani przez pogotowie do szpitala w Płocku.

Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu.

fot. KPP Sierpc

 

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: