Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Sezon kąpielowy w Ciechanowie. Z wodnych atrakcji będzie można korzystać od soboty

Reklama

Startuje tegoroczny sezon kąpielowy w Ciechanowie.

Z miejskiej infrastruktury rekreacyjnej na Krubinie i odkrytego basenu przy ul. Kraszewskiego przez ponad dwa miesiące będzie można korzystać od soboty 24 czerwca.

Teren kąpieliska na Krubinie zostanie objęty dozorem ratowników Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego – wyjaśnia rzecznik ciechanowskiego ratusza Paulina Rybczyńska.

 

Także w sobotę 24 czerwca uruchomiony zostanie odkryty basen przy ul. Kraszewskiego. Będzie można z niego korzystać codziennie w godz. 11:00 – 19:00.

 

Ceny biletów wstępu na basen w tym roku pozostaną bez zmian. Na terenie obu obiektów otwarte zostaną punkty gastronomiczne.

W trakcie sezonu kąpielowego w Ciechanowie odbędą się też zajęcia edukacyjne na temat bezpieczeństwa w wodzie, które zrealizuje Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Projekt „Bezpieczny rodzic i dziecko” obejmie szkolenia na temat pierwszej pomocy, bezpiecznego korzystania z kąpielisk, basenów i infrastruktury, m.in. kajaków czy rowerów wodnych.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: