Reklama

CIECHANOWSKITEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Są oszczędności na ciechanowskim basenie

Reklama

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie otrzymał rachunek za energię. Faktura obejmuje okres już po skróceniu czasu działania pływalni o trzy godziny dziennie.

Przypomnijmy od 1 października kryta pływalnia przy ul. 17 Stycznia w Ciechanowie jest czynna w godz. od 7:00 do 20:00. Wcześniej działała od 6:00 do 22:00. Zmiany zostały wprowadzone z uwagi na narzucone przez rząd przepisy nakazujące administracji samorządowej zmniejszenie zużycia energii o 10%.

Cel został osiągnięty – mówi w rozmowie z Radiem 7 dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie Jerzy Omieciński.

 

Dalszych ograniczeń w funkcjonowaniu basenu nie będzie, ale na innych obiektach już tak. Na pewno w tym sezonie nie zostanie uruchomione sztuczne lodowisko.

 

Jednym z nielicznych samorządów w naszym regionie, który zdecydował się na uruchomienie sztucznego lodowiska jest powiat przasnyski. Na łyżwach w Przasnyszu można jeździć od soboty ale niestety, ceny biletów wzrosły niemal dwukrotnie.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: