MŁAWSKISPORTWIADOMOŚCI

Przegrana w Grodzisku. Punkt był na wyciągnięcie ręki

Mławianka Mława przegrywa w Grodzisku Mazowieckim. Nasz zespół uległ Pogoni 1:2. Do sprawienia niespodzianki zabrakło niewiele. Gola na wagę zwycięstwa gospodarze strzelili w 90. minucie.

Spotkanie było wyrównane. W pierwszej połowie gospodarze zdobyli bramkę po dośrodkowaniu z prawej strony, piłkę wpakował do siatki Dominik Gedek. Po pięciu minutach wyrównał Stanislav Hrebeń. Nasz zawodnik wywalczył piłkę w środku boiska, przebiegł kilkanaście metrów i uderzył na bramkę. Golkiper gości popełnił błąd i piłka wpadła do siatki. Kiedy wydawało się, że wynik już nie ulegnie zmianie, gospodarze przeprowadzili składną akcję, którą strzałem na pustą bramkę zakończył Ołeksij Zinkiewycz.

Po porażce w Grodzisku nasz zespół spadł na przedostatnie miejsce w tabeli. Taka pozycja na koniec rozgrywek oznacza spadek do IV ligi.