Reklama

MŁAWSKINA SYGNALETEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Przedłużony areszt dla gwałciciela z Mławy

Reklama

Na kolejne dwa miesiące został przedłużony tymczasowy areszt 53-letniemu mławianinowi podejrzanemu o gwałt.  Wczoraj (3 sierpnia) decyzję w tej sprawie wydał Sąd Okręgowy w Płocku.

Przypomnijmy, informację o gwałcie dokonanym na 39-letniej kobiecie na terenie jednego z hosteli w gminie Szydłowo, mławska policja otrzymała w nocy z 16 na 17 lipca tego roku. Podejrzany 53-letni mławianin został zatrzymany bezpośrednio po zdarzeniu i jeszcze tego samego dnia trafił do aresztu.

Pierwotne tymczasowe aresztowanie na okres jednego miesiąca uznaliśmy za niesłuszne – mówi w rozmowie z Radiem 7 Prokurator Rejonowy w Mławie Marcin Bagiński.

 

Sąd Okręgowy w Płocku uwzględnił zażalenie i areszt został wydłużony do 15 października tego roku. Na mężczyźnie ciążą poważne zarzuty, za które grozi mu nawet 12 lat więzienia.

 

Mężczyzna został przesłuchany bezpośrednio po przedstawieniu mu zarzutów. Do winy się nie przyznaje.

 

Do naszej redakcji dotarła nieoficjalna informacja, że zgłaszają się inne kobiety pokrzywdzone przez tego mężczyznę, jednak prokurator Bagiński temu zaprzeczył.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: