Reklama

MŁAWSKINA SYGNALETEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Mława początkiem śledztwa narkotykowego na dużą skalę

Reklama

Duże ilości narkotyków w rękach mławskiej policji. Podejrzani o handel nimi trafili do aresztu.

Śledztwo w sprawie handlu narkotykami mławska prokuratura rejonowa prowadziła od lutego. Zaczęło się od zatrzymania przez mławskich kryminalnych miejscowego dilera. U 27-letniego mławianina, znaleziono blisko kilogram środków odurzających, pieniądze oraz przedmioty służące do porcjowania narkotyków. Mławianin trafił do aresztu. Ślady doprowadziły mławską prokuraturę i śledczych na trop 27-letniego gdańszczanina.

Jak mówi w rozmowie z Radiem 7 mławski prokurator rejonowy Marcin Bagiński, podejrzany został zatrzymany dosłownie w ostatniej chwili, bo chciał uciec z kraju.

 

W zatrzymaniu podejrzanego pomogli funkcjonariusze placówki Straży Granicznej w Gdańsku. U podejrzanego znaleziono duże ilości narkotyków o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych.

 

Podejrzany usłyszał zarzut uczestnictwa w obrocie znaczną ilością narkotyków, co było jego stałym źródłem dochodów. Został aresztowany na 3 miesiące i grozi mu kara 12 lat pozbawienia wolności. Mławska prokuratura nie wyklucza kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: