Reklama

CIECHANOWSKIKULTURAPOD PATRONATEM RADIA 7WIADOMOŚCI

Przed nami Noc Bibliotek

Reklama

W ramach odchodów Nocy Bibliotek, Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowie zaplanowała dwa wydarzenia – jedno dla dzieci, drugie dla dorosłych. VIII edycja wydarzenia odbędzie się w sobotę pod hasłem „To się musi powieść”.

Dla dzieci zaplanowano „Poranek w Bibliotece”. O godz. 11:00 w Krzywej Hali odbędą się warsztaty „Pokój Zagadek o Wielkich Polkach i Polakach”. Będą to zajęcia rozwijające kreatywność i logiczne myślenie oraz przybliżające postacie ważne dla Polski i świata. Podczas zajęć zostaną użyte liczne plansze tematyczne, materiały graficzne, książki, mapy, reprodukcje obrazów, eksponaty i skrzynie z zaszyfrowanymi kłódkami.

Do dorosłych mieszkańców Ciechanowa skierowane jest zaproszenie na recital liryczny, w którym wystąpi prof. dr hab. Stanisław Górka – aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, producent, reżyser oraz pedagog. W recitalu „Ach Panie, Panowie…” usłyszymy utwory ze spektakli, a także piosenki towarzyszące aktorowi od czasów jego młodości, autorstwa takich mistrzów jak Marian Hemar, Konstanty Ildefons Gałczyński, Bułat Okudżawa, Agnieszka Osiecka czy Jeremi Przybora.

Początek recitalu o godz. 17:00, również w Krzywej Hali przy Pl. Piłsudskiego 1.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: